Právní poradna

V souvislosti s úspěšně získanou dotací od JMK jsme nově navázali spolupráci s advokátkou Mgr. Jiřinou Novotnou, která Vám je připravena poskytnout právní poradenství.

Advokátka Mgr. Jiřina Novotná se zabývá mj. občanským, obchodním, rodinným i trestním právem. Podrobnosti o rozsahu její činnosti včetně specializace naleznete na webových stránkách www.aknovotna.cz

V případě, že potřebujete zkonzultovat jakýkoliv právní problém nebo třeba jen zhodnotit svoji současnou právní situaci nebo např. získat pohled na svou právní situaci od jiného advokáta/advokátky, se můžete obrátit se svým dotazem na e-mail: novotna@aknovotna.cz nebo tel. 723 398 976.

Platební podmínky:

Vzhledem k tomu, že se jedná prozatím o pilotní provoz, jsou do konce roku 2013 veškeré telefonní a e-mailové konzultace pro členky zdarma. V případě, že budete potřebovat osobní konzultaci s advokátkou nebo v případě složitějšího případu, je prozatím domluvena smluvní symbolická odměna ve výši 100,- Kč za hodinu, kterou si členky hradí samy. Místo, datum a čas setkání jsou zcela na domluvě Vás a paní advokátky.

Příklad oblastí právní pomoci, se kterými se můžete obrátit na advokátku:

řešíte rozvod a s ním spojené výživné a majetkové vypořádání; dědické řízení; máte problém v zaměstnání; prodáváte/kupujete nemovitosti; potřebujete advokátní úschovu peněz; byli jste účastníkem dopravní nehody; přihodil se Vám úraz a řešíte náhradu škody; potřebujete poradit se smlouvou či jinou právní listinou; řešíte pokutu v přestupkovém řízení nebo trestní řízení ….. více na www.aknovotna.cz

 


Kontakt

Mateřské a rodinné centrum Dymáček

Havlíčkovo náměstí 44, 679 06 Jedovnice

Číslo účtu: 262493001/0300


+420723709963